SIEDLISKOWE GNIAZDA

Siedliskowe Gniazda

W Siedlisku na Jastrząbce macie do dyspozycji dwa nowoczesne i komfortowe domki a w nich 3 przytulne gniazda!
„Jastrzębie gniazdo” posiada przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienką i trzema wygodnymi sypialniami na piętrze a z nich macie jak na wyciągnięcie ręki piękną scenerię otaczających Was Beskidów. Śmiało pomieści dużą Rodzinę z dziećmi lub też grono znajomych, którzy chcą uciec od codziennych obowiązków i zgiełku miasta.
Drugi domek jest podzielony na dwa osobne gniazda: „Bażancie” i „Bocianie”.  W ”Bażancim gnieździe,” na parterze, macie do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, łazienką i sypialnią. „Bocianie gniazdo” na piętrze ma osobne wejście i  również posiada salon z aneksem, łazienkę i dwie sypialnie. Oba, w sam raz dla małej Rodzinki albo zwyczajnie dla  par, które chcą pobyć ze sobą sam na sam. W każdym gnieździe w salonach stoją wygodne kanapy również z możliwością spania. Posiadamy także łóżeczka dla naszych najmłodszych Gości, drewniane lub turystyczne, jak kto sobie zażyczy.
„Jastrzębie gniazdo” może w sypianiach pomieścić 6 osób plus dostawka, w miarę potrzeby, a w salonie jeszcze wyśpią się jeszcze dwie osoby. W „Bocianim gnieździe” miejsce do spania znajdzie 5 osób w sypialniach i dwie w salonie. W „Bażancim gnieździe” z kolei 2 osoby w sypialni i dwie w salonie.
Każde gniazdo w swoim wyposażeniu posiada czajnik i płytę elektryczną, lodówkę i kuchenkę mikrofalową.
Poranną kawę radzimy pić na balkonie lub na tarasie aby móc się w pełni zrelaksować i nacieszyć pięknem przyrody i wyjątkowymi widokami dookoła. Dzieci mają dla siebie plac zabaw a latem również basen dla ochłody, bo u nas słoneczko potrafi konkretnie dostarczyć witaminki B! Wieczorami możecie również posiedzieć przy ognisku na świeżym powietrzu, w razie niepogody, jest również dla Was wiata grillowa, także deszcz Wami nie przeszkodzi! W Siedlisku czekamy na Was zawsze, cały rok, bez względu  na pogodę. Zapraszamy i życzymy samych przyjemnych chwil podczas Waszych pobytów a my zajmiemy się resztą!
Ela i Sławek  

Jastębie gniazdo

Bocianie gniazdo

Bażancie gniazdo

Okolice Siedliska
Miejsca które warto odwiedzić podczas pobytu w Siedlisku, dla osób aktywnych lub tych którzy wolą spędzać czas w spokoju i ciszy.
0 km
Jezioro Żywieckie
0 km
Żywiec
0 km
Szczyrk
0 km
Góra Żar
0 km
Bielsko-Biała
0 km
Góra Matyska
0 min
Stadnia
0 km
Dolina Zimnika

ZOBACZ TAKŻE: