POZA SIEDLISKIEM

Poza Siedliskiem

Zastanawiacie się gdzie możecie spędzić wspólny czas z Rodziną? Albo wybrać się z fajną ekipą na wypad w góry? Lubicie jazdę na rowerze, wiecie taką całkiem spokojną i relaksującą albo taką całkiem ekstremalną? Mamy to!! Wszystko i o wiele więcej dookoła nas.

Z naszego Siedliska macie nie tylko widok na Skrzyczne ale tyko 8km do jego podnóża oraz Szczyrku a w związku z tym moc atrakcji. Możecie wędrować po górach latem i zimą, możecie szusować na stokach, jeździć na rowerach oraz skorzystać również z Szczyrk Enduro Trails by TREK!.

Dla tych którzy wolą spokojniej spędzić czas ale równie aktywnie polecamy Dolinę Zimnika oddaloną od Siedliska o 6km. Cisza, spokój, las i rzeka tam na Was czeka.

Może ktoś lubi żagle, rowerki, kajaki albo inne sporty wodne? Czemu nie, bliskość Jeziora Żywieckiego pozwoli Wam również na realizację takiej formy aktywności. Nad jezioro dostaniecie się z Siedliska za 10km. Jadąc dalej wzdłuż Jeziora dotrzecie do podnóża Góry Żar – Szczyt góry możecie zdobyć pieszo bądź kolejką. To ulubione miejsce paralotniarzy.

W drodze powrotnej możecie również zajrzeć do Żywca – stąd do nas już tyko 12km. A tam przepiękny zespół pałacowo – parkowy oraz Muzeum Browaru przez duże „Ż”
Jeśli ktoś z Was jeździ konno i podczas urlopu nie wyobraża sobie wypoczynku „bez siodła” – mamy i to 5 minut spacerkiem od Siedliska – dużą stadninę konną, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów!

To tylko nieliczne miejsca, które przy okazji na Was czekają. Po całym dniu wrażeń, wracając z któregokolwiek z nich do Siedliska, gwarantujemy Wam przyjemne chwile wytchnienia. Siedlisko samo w sobie ma tę moc, że da odpoczynek i odprężenie w miłej atmosferze.
Serdecznie zapraszamy!

dji_export_1660841382295
Okolice Siedliska
Miejsca które warto odwiedzić podczas pobytu w Siedlisku, dla osób aktywnych lub tych którzy wolą spędzać czas w spokoju i ciszy.
0 km
Jezioro Żywieckie
0 km
Żywiec
0 km
Szczyrk
0 km
Góra Żar
0 km
Bielsko-Biała
0 km
Góra Matyska
0 min
Stadnia
0 km
Dolina Zimnika

ZOBACZ TAKŻE: